Кіровоградщина готується зустріти негоду

28.02.2018

    Під час апаратної наради начальник обласного центру з гідрометеорології Олена Юрченко повідомила, що впродовж найближчих трьох діб на території області очікується істотне погіршення погодних умов, що супроводжуватимуться сильними опадами, хуртовинами із заметами та зниженням температури повітря. Така ситуація є наслідком циклону, що стрімко насувається на територію України зі сторони Чорного моря. В ніч на 28 лютого майже по всій території області триватимуть сильні снігові опади, вітер швидкістю 15 – 20 метрів за секунду, хуртовини із заметами на дорогах. Друга половина дня 28 лютого очікується без опадів. Проте, з 1 березня синоптики прогнозують наступ на Україну нового циклону з Адріатичного моря та чергову серію снігопадів. Температура повітря залишатиметься достатньо низькою – від -10, -15 градусів вночі, до -5, -10 градусів вдень. Лише після 4 – 5 березня відбудеться послаблення морозів та опадів. А от справжня весна, за словами Олени Юрченко, прийде на територію області лише у середині наступного місяця.
Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко наголосив на забезпеченні безперебійної роботи житлово-комунального та дорожнього господарства. – Незважаючи на складні погодні умови, усі дороги мають бути розчищені, а в оселях у мешканців області має бути тепло, – зазначив посадовець.
Сергій Кузьменко звернувся до власників автотранспорту з проханням за можливості користуватися комунальним транспортом в межах населених пунктів, та утриматися від дальніх поїздок протягом найближчих діб.
Джерело:http://www.kr-admin.gov.ua