Кіровоградщина: коли і де можна отримати COVID-сертифікати і що вони гарантують

16.09.2021

Коли і де можна отримати COVID-сертифікати і що вони гарантують? Про це йдеться на сайті “З перших уст”.

Детальну інформацію про їхню дію надала у соцмережі голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Марія Чорна.

«”Жовтий” міститиме інформацію про першу дозу вакцини. «Зелений» – про дві. Для чого вони потрібні?

Якщо в нас введують “жовтий” рівень епідемічної небезпеки, працюватимуть тільки ті навчальні заклади, 80% працівників яких матимуть “жовті” чи “зелені” сертифікати. До колективів кінотеатрів, театрів, музеїв та інших культурних закладів, а також спортзалів і басейнів вимога аналогічна.

Якщо ж ситуація погіршиться настільки, що область переведуть у “червону” зону епідемічної небезпеки, обмеження не будуть застосовуватись до тих, хто пройшов повний курс вакцинації. Тобто музеї, театри, спортзали, басейни, заклади громадського харчування та ринки свою роботу продовжити зможуть, якщо всі їх працівники отримають по два щеплення.

Нагадаю, що раніше під час жорстких карантинних норм люди не мали можливості працювати. Через це постраждало багато родин, які втратили заробіток. Сьогодні в кожного з нас є можливість піти іншим шляхом, потурбуватись про своє здоров’я, залишитись при роботі й не відчувати на собі негативного впливу обмежень. Закликаю цим скористатись. Бережіть себе!», – йдеться у пості.

сертифі