Кіровоградщина – одна з найкращих в Україні по захисту прав людини

20.03.2024

Кіровоградщина – одна з найкращих в Україні по захисту прав людини. Про це повідомив під час брифінгу Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець, який перебував в області з офіційним візитом.

“Звернень щодо порушення прав людини небагато. В більшості випадків вони стосуються військовополонених або осіб зниклих безвісти. По кожному зверненню ми відкриваємо провадження і відпрацьовуємо. На другому місці щодо внутрішньо переміщених осіб. Але вони стосувалися не умов проживання. У Кіровоградській області з цим ситуація одна з найкращих. І третє, звернення по дотриманню прав дітей. У всіх випадках було реагування з боку обласної влади”, – зазначив Дмитро Лубінець.

Також під час свого візиту він представив регіонального представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини – Галину Лугову.

Громадська приймальня регіонального представника знаходиться за адресою: м.Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, каб. 118

Пресслужба Кіровоградської ОВА/ОДА