Кіровоградщина: рятувальники ліквідували 22 пожежі на відкритих територіях

26.09.2023

Протягом доби, що минула, пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградського гарнізону ДСНС здійснили 22 виїзди на ліквідацію загорань на відкритих територіях. Такі займання стались на території Кропивницького, Олександрійського, Голованівського та Новоукраїнського районів. Загальна площа пожеж складає 5,5 га.
Найбільше займання виникло на території садового товариства “Аграрник” м. Кропивницький. Там загорілось 1,36 га сухої трави на присадибних ділянках. Кропивницькі вогнеборці ліквідували пожежу.
Шановні громадяни! Будьте максимально відповідальні у пожежонебезпечний період, коли суха рослинність спалахує від найменшої іскри, а пожежа може поширитись на великі території, знищуючи все на своєму шляху. Служба порятунку НАГАДУЄ: за спалювання рослинності чи сміття передбачене адміністративне та кримінальне покарання!
Головне управління ДСНС України у Кіровоградській області