Кіровоградська ОВА допомагатиме громадам зберегти природо-заповідний фонд області

14.03.2024

За два останні роки територію природо-заповідного фонду Кіровоградщини збільшено на понад 540 гектар.

Про це повідомив під час брифінгу директор департаменту екології та природних ресурсів ОВА Вʼячеслав Дубровський.

“На кожну таку територію чи об’єкт природо-заповідного фонду потрібно виготовляти проєкт землеустрою. Це дуже затратна і по часу, і по фінансам справа. Тому ми допомагатимемо громадам області, на підставі співфінансування, розробляти такі проєкти, вносити їх на кадастрову карту, щоб зберегти такі території для майбутніх поколінь”, – зазначив Вʼячеслав Дубровський.

Загалом до природо-заповідного фонду області віднесено 244 території та об’єкти, загальна площа яких складає майже 102 тисячі гектар.

Пресслужба Кіровоградської ОВА