Команда Великосеверинівської ОТГ посіла достойне шосте місце серед 24 команд України!

2222

Сільська рада  вітає  команду  Великосеверинівської ОТГ, яка  на чолі з сільським головою Сергієм Левченком  та представником ВФСТ «Колос» Світланою Крохмаль посіла достойне 6 загальнокомандне місце серед 24 команд України. Нагадаємо, 16-18 листопада у місті Берегове, що на  Закарпатті,  наша команда змагалася  за звання найкращої спортивної ОТГ України. Змагання проводились у таких видах спорту: волейбол і фут зал,  гирьовий спорт, настільний теніс, шахи та шашки. Найкращі результати команда досягла  у гирьовому спорті – Віталій Матвєєнко зайняв перше особисте  місце, у шашках Людмила Кудрявцева  стала бронзовим призером.   Переможців як в особистому, так і в командному заліку нагороджено грамотами та  медалями. А ще команда  отримала Подяку від голови ВФСТ «Колос» АПК України Олександра Мендуся за вагомий внесок в розбудову фізкультурно-спортивного руху серед сільського населення України та як фіналіст Всеукраїнських спортивних змагань серед команд об’єднаних територіальних громад. Щиро вітаємо наших спортсменів, які успішно захистили  честь не тільки нашої громади, а й Кіровоградщини в цілом, а також   висловлюємо вдячність  за  підтримку сільському голові Сергію Левченку та  обласній організації ВФСТ «Колос» , керуючому  справами виконавчого комітету, начальнику загального відділу Ользі Губський та головному спеціалісту відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Вікторії Матвєєнко за вирішення організаційнх питань та  допомогу  у підготовці до змагань.