Конкурс на заміщення вакантної посади

27.11.2017

Великосеверинівська  сільська рада оголошує  конкурс  на заміщення  вакантної  посади  державного реєстратора відділу державної реєстрації:

• освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та на державній службі на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років;
  • знання норм чинного законодавства в бюджетних установах;
  • вільне володіння державною мовою;
  • володіння основними програмами роботи на комп’ютері.

Додаткова інформація:

1. Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування в засобах массової  інформації .
  2. Учасники конкурсного відбору мають дати згоду на збір та обробку їх персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”, а переможець конкурсного відбору, який претендуватиме на зайняття посади посадової особи місцевого самоврядування, у встановленому порядку підлягатиме перевірці відповідно до Закону України “Про очищення влади”.
  3. Щодо часу та місця проведення конкурсу, основних функціональних обов’язків, умов оплати праці, інформація надається за телефонами Великосеверинівської сільської ради (0522)31-21-22 та 0662611995 або під час особистого прийому за адресою: с.Велика Северинка, вул.Миру 1, в робочі дні з 8.30 до 17.30 (обідня перерва з 12.00 до 12.45)

Перелік  питань