Консультаційний центр захисту прав споживачів

28.01.2021

З метою оперативного надання кваліфікованої інформаційної допомоги населенню з питань додержання законодавства у сфері захисту прав споживачів при Головному управлінні Держпродспоживслужби в Кіровоградській області функціонує Консультаційний центр захисту прав споживачів.

Консультаційний центр був створений задля забезпечення належного рівня захисту прав споживачів на території області, створення дієвої системи консультування споживачів, підвищення їх рівня загальної правової грамотності, ступеня поінформованості, для надання консультацій (роз’яснень), ефективного реагування на звернення та скарги споживачів у сферах захисту споживачів, дотримання законодавства про рекламу та антитютюнового законодавства, державного ринкового нагляду, метрологічного нагляду та допомоги в оформленні звернень відповідно до законодавства.

Отож робота Консультаційного центру захисту прав споживачів організована таким чином, щоб кожен громадянин отримував вичерпну інформацію щодо питань, віднесених до компетенції служби.

З початку поточного року до Консультаційного центру вже звернулося 34 споживачі. Питання, з якими зверталися до фахівців громадяни, найчастіше стосувалися придбання неякісних товарів або неякісного надання послуг. В ході роботи спеціалісти у сфері захисту прав споживачів надали роз’яснення щодо прав споживачів у випадку придбання неякісних товарів або неякісного надання послуг та допомогли 14 громадянам у складанні заяв до суб’єктів господарської діяльності. До того ж за результатами роботи Консультаційного центру з початку року суб’єкти господарювання повернули споживачам 7 023 грн за неякісні товари та послуги.

Для отримання консультацій з питань захисту прав споживачів, допомоги в оформленні заяв відповідно до встановлених вимог законодавства, у випадку порушення ваших прав як споживача, звертайтеся:

• за телефоном: (0522) 32 14 58
  • за адресою: м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, кабінет 410