Ковід – вже не проблема

29.03.2022

На тлі війни, яка зараз палає в Україні, дозволили працювати всім громадянам без винятку, незважаючи на відсутність щеплень. На всій території країни також скасували поділ на карантинні зони. Усі ці обмеження залишили до мирних часів. Про це йдеться  на сайті  https://biz.today.ua/

Водночас, медики фіксують черговий спалах епідемії коронавірусу у багатьох країнах. Так, у Китаї, через високий спалах захворюваності, знову ввели локдаун. Ковид піднімає голову і в багатьох інших країнах. Проте для України ця проблема зараз не найактуальніша. У зв’язку з цим уряд прийняв постанову №372 щодо скасування карантинних зон, а також щодо скасування заборон на роботу для окремих не вакцинованих працівників. Цією постановою вирішено перенести розподіл на карантинні зони у разі потреби та вимоги щодо вакцинації на мирний час.

Тепер же, під час війни, країні потрібна праця кожного українця: і вакцинованого, і не щепленого.

При цьому громадянам все-таки рекомендують: дотримуватися протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19; пройти повний курс вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до списку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях.
За закладами охорони здоров’я зберігається обов’язок бути готовими до нових спалахів захворювання в умовах воєнного стану, щоби мати можливість оперативно реагувати на ситуацію.