Кропивницька державна податкова інспекція інформує

21.01.2022

Кропивницька державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Кіровоградській області інформує   щодо норм Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».
З 01.01.2022 набрали чинності положення Податкового кодексу України згідно з якими фізичні особи – підприємці, що перебувають на спрощеній системи оподаткування, а саме — платники єдиного податку II – IV груп, зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (далі – ПРРО) для здійсненні розрахункових операцій.
З метою підготовки суб’єктів господарювання до запровадження розширеної фіскалізації, до якої згідно з чинним законодавством України залучаються усі суб’єкти господарювання (крім платників єдиного податку І групи), на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», просимо ознайомитися з інформаційними повідомленнями щодо застосування РРО/ПРРО.