Кропивницький районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки інформує

15.01.2024

З 22 січня 2024 року в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба розпочинається безкоштовний підготовчий курс до здачі національного мультипредметного тесту 2024 року для цивільної молоді та військовослужбовців, які розглядають можливість вступу до університету.

Навчальні заняття на підготовчих курсах будуть проводитись з навчальних дисциплін: українська мова, математика, фізика та англійська мова досвідченими науково-педагогічними працівниками університету. Форма проведення занять – дистанційна з понеділка по четверг з 16.00 до 19.10 на платформі дистанційного навчання BigBlueButton. Вступникам необхідно пройти попередню реєстрацію. Після цього буде надано доступ до підготовчого курсу. Посилання для реєстрації кандидатів – підготовчий курс: https://forms.gle/wHpk2LkixeoNwVea7

За результатами навчання на підготовчих курсах і складання фінального тесту вступники отримують сертифікат для надання до приймальної комісії Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Особи, які пройшли підготовчий курс та склали фінальний тест отримують: +20 балів до тесту НМТ під час вступу до університету; +10 балів до результатів перевірки фізичної підготовленості.

Кандидатам, які не здали НМТ надається можливість повторного складання іспиту під час вступної компанії в університеті. Результати навчання на підготовчих курсах можуть бути зараховані як вступні іспити. Вступники, які отримали результат 140 балів і вище з англійської мови за результатами НМТ та (або) навчання на підготовчих курсах отримують конкурсний пріорітет під час вступу. При вступі до університету абітурієнти мають можливість подати до 5 заяв на різні спеціальності та спеціалізації підготовки.

Інформація про університет тут

Телефон приймальної комісії:+38 (097) 324-88-82

У разі виникнення питань, пов’язаних з вступом до військових навчальних закладів, звертайтеся за телефоном: (097)61-62-632, офіцер відділення рекрутингу та комплектування Кропивницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки старший лейтенант Юрій Колос