27.06.2023

Увага ! Куди звертатися родинам зниклих безвісти у Донецькій, Херсонській, Івано-Франківській, Кіровоградській областях
В цих областях розпочали роботу представники Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Мешканці вказаних регіонів можуть повідомляти представників щодо зниклих безвісти рідних. Усі дані передадуть до аналітичного відділу Офісу Уповноваженого.
Родини можуть отримати детальні роз’яснення щодо алгоритму дій у випадку зникнення людини безвісти.
Зокрема, регіональні представники нададуть консультації про передбачені для родин зниклих безвісти соціальні гарантії, забезпечать юридичною та психологічною допомогою.
Звернутися до регіональних представників можна за телефонами:
• Донецька область: (097) 250-37-91.
• Івано-Франківська область: (097) 862-55-19.
• Кіровоградська область: (096) 967-26-03.
• Херсонська область: (050) 718-26-65.