КЗ “Обласний Центр- Ветеран”

02.11.2023

Хто ми і чим ми займаємось?
КЗ “Обласний Центр- Ветеран” це – заклад, який взаємодіє зі структурними підрозділами Кіровоградської обласної ради та Кіровоградської обласної державної адміністрації в частині впровадження державних соціальних гарантій Захисникам і Захисницям України, членам їх сімей, сім’ям загиблих (померлих), полонених та зниклих безвісти Захисників і Захисниць України.
Метою діяльності Центру є забезпечення надання дієвої допомоги, розроблення програм, що мають на меті медичну та психологічну допомогу, соціальну адаптацію, реабілітацію та соціальну підтримку, забезпечення всебічного та оперативного розгляду звернень Захисників і Захисниць України, членам їх сімей, сім’ям загиблих (померлих), полонених та зниклих безвісти Захисників і Захисниць України.
Ведемо облік Захисників і Захисниць України, членів їх сімей, сімей загиблих (померлих), полонених та зниклих безвісти Захисників і Захисниць України.
Надаємо соціальну допомогу та підтримку Захисникам і Захисницям України, членам їх сімей, сім’ям загиблих (померлих), полонених та зниклих безвісти Захисників і Захисниць України.
Сприяємо задоволенню першочергових потреб Захисників і Захисниць України, членів їх сімей, сімей загиблих (померлих), полонених та зниклих безвісти Захисників і Захисниць України.
Контролюємо стан вирішення питань, порушених Захисниками і Захисницям України, членами їх сімей, сім’ями загиблих (померлих), полонених та зниклих безвісти Захисників і Захисниць України.
Співпрацюємо з міжнародною спільнотою задля вирішення проблем Захисників і Захисниць України, членів їх сімей, сімей загиблих (померлих), полонених та зниклих безвісти Захисників і Захисниць України
Проводимо постійний моніторинг міжнародних проектів і грантів із метою залучення міжнародної допомоги для вирішення проблем Захисників і Захисниць України, членів їх сімей, сімей загиблих (померлих), полонених та зниклих безвісти Захисників і Захисниць України.
Місце знаходження Центру:
вул. Віктора Чміленка, буд. 53 а;
м. Кропивницький, 25022.
Телефон: 0661305249
КОЛПАК Інна Леонідівна