Малі підприємці можуть отримати фінансову підтримку

12.05.2023

Під головуванням заступника начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації Сергія Шеремета відбулось засідання Наглядової ради Регіонального фонду підтримки підприємництва.

Учасники затвердили Звіт про результати роботи РФПП, виконання кошторису доходів і видатків та стан погашення суб’єктами господарювання фінансової підтримки за І квартал 2023 року.

Члени наглядової ради РФПП також оголосили  про початок конкурсного відбору бізнес-проєктів для суб’єктів малого та середнього підприємництва, які офіційно зареєстровані та здійснюють підприємницьку діяльність на території Кіровоградської області, зокрема, і з числа тих, що перемістилися із територій де ведуться бойові дії. Переможці отримають фінансову підтримку(на зворотній основі – до 500 тисяч гривень) через Регіональний фонд підтримки підприємництва в області на 2023 рік. Дедлайн для подання заявок – 30червня.

Пресслужба Кіровоградської ОДА/ОВА

Довідка. Детальна інформація розміщується  на сайті “Кіровоградщина бізнесова”(http://pidpriem-gue.kr.ua) у розділі Регіональний фонд/Фінансова допомога. Звертатися  до Регіонального фонду  підтримки підприємництва у Кіровоградській області 25006, м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, кімн. 417, 419;
контактні телефони: (0522) 24 08 86, (050) 224 08 86 e-mail: rfpp@email.ua.