Мешканці Кіровоградщини можуть оформити пенсію “в один дотик”

02.09.2019

На території області 114 кваліфікованих спеціалістів Пенсійного фонду України надають повний спектр послуг в 24 сервісних центрах. В 11 об’єднаних територіальних громадах створено 12 віддалених робочих місць та 12 – в ЦНАПах, сільських радах, установах, організаціях, на підприємствах. В цілому з початку року надано 1903 послуги. Про це повідомив на щотижневій апаратній нараді в ОДА заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в області Юрій Шарпінський, повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Посадовець зазначив, що популярності набирає взаємодія громадян з Пенсійним фондом через сервіси Веб-порталу електронних послуг. На сьогодні в особистому кабінеті працює низка сервісів для пенсіонерів, громадян та страхувальників, зокрема безкоштовного СМС-інформування, отримання довідок, достовірність яких підтверджується QR-кодом, отримання застрахованими особами через особистий кабінет інформації про страховий стаж тощо.

Юрій Шарпінський також поінформував, що мешканці Кіровоградщини відтепер можуть оформити пенсію, не виходячи з дому, в один дотик. На веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України запрацював функціонал дистанційного подання заяви на призначення (перерахунок) пенсії та виготовлення пенсійного посвідчення із можливістю прикріплення заявником самостійно електронних копій документів – в «один дотик».

Першими, хто перевірив новацію на собі, стали жителі Новгородківського району, міст Олександрії, Світловодська та Знам’янки, які наступного дня після оформлення заяви на веб-порталі ПФУ та надання сканкопій документів отримали підтвердження того, що пенсію їм призначено.

Щоб скористатися новою моделлю призначення пенсій необхідно мати електронний цифровий підпис та зареєструватися на веб-порталі електронних послуг https://portal.pfu.gov.ua.

Після подання електронної заяви до ПФУ, необхідно дочекатися СМС (протягом 10 днів) і прийти до сервісного центру за пенсійним посвідченням.

Джерело: http://kirovograd24.com