Мінцифри запустило онлайн-карту інфраструктури підтримки підприємництва

13.07.2020

Бізнесу буде простіше знайти підтримку у своєму регіоні.

Мінцифри презентувало інтерактивну карту інфраструктури підтримки підприємництва. Карта доступна на платформі Дія.Бізнес за посиланням

На карті підприємці можуть знайти вичерпну інформацію про інкубатори, акселератори, фонди, бізнес-асоціації та інші об’єкти інфраструктури підтримки підприємництва у своїй громаді та регіоні. Інтерактивна карта буде постійно поповнюватися.

Керівник онлайн-складової проєкту Дія.Бізнес Андрій Ремізов підкреслив, що основна філософія карти інфраструктури підтримки підприємництва – це дати інформацію підприємцям про те, які організації є в громадах. «Навіть у невеликих містах і селищах є багато асоціацій, організацій, консультаційних центрів, які можуть допомогти підприємцям у цей непростий час. Особливістю цієї карти є те, що це інструмент, де підприємці можуть зв’язатися з конкретним об’єктом інфраструктури підтримки. Підприємець може подати онлайн-заявку на вступ до організації або поставити запитання. Об’єкт інфраструктури також може подати заявку, щоб з’явитися на карті. В Україні до цього часу таких продуктів ще не було», – додав Андрій Ремізов.

Відзначимо, компанія ЛІГА:ЗАКОН стала офіційним партнером Міністерства цифрової трансформації України та взяла активну участь у розвитку онлайн-платформи для підприємців «Дія.Бізнес».  На платформі доступні каталог ідей для бізнесу, різноманітні шаблони по відкриттю своєї справи, перелік необхідних документів, а також онлайн-консалтинг для підприємців.

Сучасне бізнес-середовище постійно змінюється. Тож сьогодні, як ніколи, підприємцям необхідно бути в курсі змін законодавства й оподаткування, бути впевненими у своїх бізнес-партнерах, клієнтах та оперативно дізнаватися про зміни в їх стані й діяльності. Усі інструменти для ефективної роботи на випередження – в одному комплексному рішенні LIGA360: ПІДПРИЄМЕЦЬ від ЛІГА:ЗАКОН. Замовляйте доступ зі знижкою 30%.

Джерело:ЛІГА:ЗАКОН https://biz.ligazakon.net/ua/news/