Міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO

11.04.2018

Міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO, яка торік пройшла на рекордній для України площі – 120 тис. кв. м, у новому 2018 році готує ряд новинок. Що ж чекає на її відвідувачів?

Ще більше техніки + удосконалення інфраструктури

Виставка AGROEXPO традиційно відбудеться восени, з 26 по 29 вересня, у Кропивницькому (Кіровограді). Як повідомили організатори, цього року, як і минулого, також планується збільшення виставкової площі. Це, своєю чергою, дасть можливість аграріям побачити ще більше зразків техніки вітчизняних та іноземних брендів, порівняти її та вибрати оптимальну. Як заявляють в оргкомітеті AGROEXPO, цьогоріч акцент буде зроблено на удосконалення інфраструктури виставкового комплексу. Основні зміни торкнуться критого виставкового павільйону. Планується іще один додатковий вхід з окремою зоною реєстрації. Це повинно посприяти тому, щоб не було тисняви, що спостерігалося, наприклад, у 2017 році. Планується ввести систему електронної реєстрації, де кожен відвідувач може самостійно зареєструватися і не стояти в черзі. Крім того, буде облаштована парковка, а також зона фудкортів (харчування).

Знижки на продукцію відомих брендів

На AGROEXPO-2018 аграрії зможуть купити різноманітну техніку та обладнання дешевше. Діятимуть дві дисконтні акції. За умовами першої, у разі підписання безпосередньо на виставці договорів на купівлю техніки, аграрій отримає дисконт 5%. Друга передбачає знижку 10% і більше, якщо буде придбаний виставковий зразок прямо з експозиції. «Традиційно ряд вітчизняних і закордонних виробників сільгосптехніки продаватимуть свою продукцію зі знижкою. Ця акція проводиться не перший рік і, як показала практика, користується великим попитом», — говорить директор AGROEXPO Ігор Глібко.

Список компаній, які братимуть участь у дисконтній програмі, буде опублікований на сайті виставки (https://www.ukragroexpo.com).

Масштабний демопоказ техніки

Більше 50 одиниць агрегатів (дискові борони, сівалки, плуги, культиватори, обприскувачі, розкидачі добрив тощо) щорічно демонструються у роботі в полі на AGROEXPO. Цей рік не стане винятком. Щодня на виставці на спеціальному полігоні проходитимуть польові демонстрації техніки. У роботі будуть показані зразки відомих іноземних та вітчизняних брендів. «Кількість компаній, які бажають взяти участь у демонстраційних показах, з кожним роком збільшується. І кожна хоче бути представлена як можна ширше», — підкреслив директор виставки Ігор Глібко.  З докладним графіком демонстраційних показів можна буде ознайомитися у відповідному розділі сайту виставки.

Більше автомобілів на виставці Autoland

Виставка автомобільних новинок провідних світових брендів Autoland, яка торік переїхала в критий павільйон і збільшила свою площу до 5000 кв. м., стане ще більшою — 6500 кв.м. Там будуть представлені такі бренди, як Lexus, Mercedes, Volkswagen, Hyundai, Peugeot, Opel, Toyota тощо. Для всіх автолюбителів буде облаштована спеціальна смуга для тест-драйвів, де кожному нададуть унікальну можливість «власноруч» випробувати кросовери і позашляховики відомих брендів.

Розваги для всієї родини: міжнародні змагання богатирів і «Покровський ярмарок»

На AGROEXPO-2018 пройде вже традиційний «Покровський ярмарок», де відвідувачів чекають різноманітні конкурси та частування. Конкурс на найбільший «Гарбуз-велетень» пройде на другий день виставки, 27 вересня. Переможець отримає супер-приз. Крім того, можна буде придбати товари народно-прикладного мистецтва і різноманітну сувенірну продукцію від майстрів з усієї України. Стронгмен-шоу під керівництвом Василя Вірастюка, яке проходило на виставці минулого року, на AGROEXPO-2018 набуде кардинально нового формату і ще більшого розмаху. Організатори виставки спільно з Федерацією стронгмену України проведуть міжнародні змагання, де силачі як з України, так і з інших країн випробують свої сили. Планується кілька видів вправ. Наприклад, тяга трактора, завантаження мішків на віз на швидкість, перекидання мішків із піском через планку, «карусель Конана» та інші.

Нагадаємо, що торік у Міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки AGROEXPO взяло участь 585 профільних компаній і 530 учасників «Покровського ярмарку». За чотири дні виставку відвідало 27 250 осіб.