Міжнародний мовно-літературний конкурс

12.10.2017

10 жовтня 2017 р. у комунальному закладі «Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів» та Оситнязькій ЗШ І-ІІ ступенів – філії кз «Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів» відбулася урочиста тематична лінійка – відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка «Із Кобзарем у серці».

Цього ж дня у шкільній бібліотеці кз «Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів» відбувся конкурс на краще читання поезії Т.Шевченка напам’ять.

Школярі Оситнязької ЗШ І-ІІ ступенів – філії кз «Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів» під керівництвом вчителя української мови та літератури Шевченко Л.Л. підготували літературно-музичну композицію «Великий Кобзар». Минуло багато років з дня народження Т. Шевченка – славного сина українського народу, але й сьогодні як живий говорить він із своїми наступниками. Його слово живе між нами, гнівне і ніжне, полум’яне і міцне, а літературна спадщина велика, цікава і актуальна в наш час, підвищує рівень загальної мовної культури учнів та виховує почуття гордості за свій народ, любов до рідного краю.