Молодіжні проєкти Кіровоградщини зможуть отримати до 75 тис. грн від ЮНІСЕФ

22.11.2022

ГО “СКЦ «Задзеркалля»” у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки Іспанського агентства з міжнародного співробітництва в галузі розвитку відкриває конкурсний набір на інноваційну програму UPSHIFT у Кіровоградській області. Підлітки та молодь віком від 14 до 24 років можуть долучитися до програми та отримати фінансування для своїх ідей на суму до 75 тисяч гривень.
Програма UPSHIFT від ЮНІСЕФ – це креативний простір, де підлітки та молодь можуть проявляти себе, пропонувати інноваційні підходи до вирішення проблем та тестувати їх ефективність. Для участі у програмі не потрібно мати вже готове рішення – командам достатньо визначити, яка проблема є нагальною для їхньої громади, а під час участі у програмі експериментувати та шукати шляхи вирішення цієї проблеми. Отримані знання та навички учасники UPSHIFT зможуть використовувати й надалі у своєму професійному житті.
Щоб долучитися до програми, заявники віком 14 до 24 років мають зібрати команду з 3-5 учасників, проаналізувати, які актуальні проблеми є у їхній громаді, вибрати одну проблему, яку хочуть вирішити, і до 4 грудня подати заявку на програму за посиланням: https://forms.gle/YeQhyhnnyfW8XDpZ6
Цей набір на UPSHIFT буде тематичний і буде присвячений різним формам молодіжного волонтерства, яке спрямоване на подолання наслідків війни в Україні.
Для уточнення додаткових питань можна звертатися на електронну адресу promolodua@gmail.com
Більше про програму UPSHIFT можна дізнатися на сторінках ІнстаграмФейсбук або на сайті