Моніторинг ключових показників ввезення та обліку гуманітарної допомоги:

15.01.2024

У рамках роботи Автоматизованої системи реєстрації та обліку гуманітарної допомоги презентовано новий аналітичний інструмент – дашборд “Гуманітарна допомога”. Створенням дашборду займалось Державне підприємство “Інформаційно-обчислювальний центр Мінсоцполітики”.

За посиланням https://www.ioc.gov.ua/analyticsHumanAid/  можна швидко та зручно подивитись інформацію про використання Автоматизованої системи, зокрема:

  • кількість зареєстрованих гуманітарних вантажів;

  • кількість зареєстрованих декларацій;

  • кількість зареєстрованих отримувачів гуманітарної допомоги.

За допомогою дашборду можна слідкувати як за кількісними показниками, так і проводити аналіз ефективності використання нової системи за певний термін.

Нагадаємо, Автоматизована система реєстрації та обліку гуманітарної допомоги почала діяти 1 грудня минулого року. Ключова мета системи  – забезпечити прозорий механізм ввезення та розподілу гуманітарної допомоги. За цей час у системі було зареєстровано 4 678 гуманітарних вантажів, подано 2 510 декларацій та зареєстровано 5747 отримувачів. Останній показник свідчить про збільшення Реєстру отримувачів фактично втричі завдяки онлайн реєстрації. Раніше рішення про внесення в Реєстр могла ухвалювати лише Робоча група при Мінсоцполітики, тепер процедура повністю автоматизована та відбувається у кілька хвилин.

Мінсоцполітики