стрычка

У Великій Северинці  урочисто ввели в експлуатацію виробничий  комплекс з виробництва комбікормів і концентратів ТОВ “ДАБЛ -ДЕККЕР”.  З цією подією керівництво та колектив підприємства  привітали голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, голова    Кіровоградської районної державної адміністрації Алла Поліщук, Великосеверинівський сільський голова Сергій Левченко.

Розпочали будівництво заводу у вересні 2016 року.  Сума інвестицій у спорудження комплексу та устаткування становить  1350 тис. євро. Підприємство спеціалізується на виготовлені  комбікормів і концентратів європейської якості із сировини, що вирощується на Кіровоградщині.  Завод складається з  лінії безперервного змішування і мікродозування,  лінії гранулювання з продуктивністю 6-9 тонн на годину, системи парогенераціі з комп’ютерним управлінням, молоткових  дробарок, транспортно-підйомного устаткування  та  лабораторії, яка  контролює якість вхідної сировини і перевіряє готову продукцію. Потужність становить 15 тонн на добу. Корми будуть реалізовуватися  як в нашій області,  так і в інших регіонах України, а також експортуватимуться в інші країни.

Керівництво  області, району та громади  разом із директором “ДАБЛ -ДЕККЕР”  перерізали святкову стрічку та ознайомилися з виробництвом.   ” Ми бачимо успішний приклад Великосеверинівської ОТГ для інших громад, як треба ініціювати пропозиції і зацікавлювати інвестора, –  зазначив   голова облдержадміністрації. – Переконаний, що Кіровоградщина і надалі рухатиметься у цьому напрямку – у нас з’являтимуться нові підприємства і нові робочі місця”.