На “АГРОЕКСПО-2019” презентували громаду

28.09.2019

27 вересня делегація Великосеверинівської ОТГ на чолі з головою сільської ради Сергієм Левченко та секретарем сільської ради Анною Коломієць взяла участь у Покровському Ярмарку, який проходив в рамках Міжнародної агропромислової виставки «АГРОЕКСПО-2019» у м. Кропивницький. Наша громада презентувала підприємства ТОВ “ДАБЛ-ДЕККЕР”, Ландтех, ТОВ «АГРО ЦЕНТР «ФАВОРИТ», ТОВ Компанія Агро-Темп, фермерські господарства «Станіслав», Шаповалов О.Г. Також була організована виставка з продажем овочів та фруктів, вирощених на фермерських полях та господарями садиб сільської ради. Самобутність, традиції та майстерність жителів сіл презентували виставкою «Родинна хата» в етно-стилі, виробами декоративно-прикладного мистецтва, виставкою живопису, концертною програмою за участю аматорів Оситнязького Центру культури та дозвілля. Не залишала байдужими наша «хата» багатьох гостей та відвідувачів Ярмарку , які виявили неабияке бажання сфотографуватись в ній на згадку. А ще працівники сільської ради, які на час ярмарку стали гостинними господарями виставкових майданчиків, пригощали відвідувачів виготовленими власноруч смаколиками та запрошували відвідати мальовничі куточки рідного краю. Великосеверинівська сільська рада висловлює подяку за допомогу в організації виставки і ярмарку депутатам сільської ради Кіму Є.Ю., Шуляренку О.А., керівникам підприємств, які були представлені під час заходу, Васенко О.В., Оситнязькому старостинському округу, місцевому художнику Горбачову І.Г., підприємцям Ужвій Л.І., Приходько А.В., Жабокрицькій А.В., керівникам закладу дошкільної освіти «Перлинка» та КЗ «Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, Позашкільний центр», директору Позашкільного центру Великосеверинівської школи Приходько Т.В., вокальному колективу «Мальви». Дякуємо!