17.05.2022

В умовах сьогодення нашої держави, коли ворог нещадно знищує сільськогосподарську інфраструктуру, існує загроза продовольчої кризи, Село завжди було годівницею для більшості населення і не аби-яку роль в цьому відіграє тваринництво! Проте, нажаль, спостерігається тенденція до стрімкого зниження поголів’я корів як у приватному секторі так і в фермерських господарствах. Існує багато причин, через які люди не можуть і не хочуть гримати корів… Залишились одиниці, яких можна перелічити на пальцях, але без належного відтворення та підтримки держави «корова» зникне!
На базі Кіровоградської районної державної лікарні ветеринарної медицини створено центр репродукції ВРХ, який може вирішити питання відтворення, і таким чином внести «зернятко», свою лепту у підтриманні тих Людей, які нас годують.
Основний напрямок роботи центру:
– організація та проведення штучного осіменіння корів та телиць;
– покращення генетичних якостей поголів’я ВРХ молочного та м’ясного напрямку;
– консультації власників корів стосовно питань відтворення;
– профілактика та терапія корів з неплідністю;
– діагностика вагітності та рододопомога;
– профілактика та терапія хвороб молочної залози.
Стосовно питань звертатись за телефоном: 0990425237
Віталій Тєльний, начальник Кіровоградської районної державної лікарні ветеринарної медицини