На Кіровоградщині ліквідовано 25 займань сухої рослинності та сміття

04.09.2020

Протягом доби, що минула, пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області 25 разів залучались на гасіння пожеж сухої рослинності та сміття, що стались у житловому секторі та за його межами. Такі випадки стались у Кропивницькому, Маловисківському, Петрівському, Олександрівському, Устинівському, Новгородківському, Благовіщенському, Долинському, Олександрійському, Бобринецькому, Добровеличківському, Світловодському районах та м. Кропивницький.

Шановні громадяни! Будьте максимально відповідальні у пожежонебезпечний період, коли суха рослинність спалахує від найменшої іскри та пожежа може поширитись на великі території, знищуючи все на своєму шляху. Служба порятунку закликає вас не випалювати сухостій, минулорічне листя та сміття!

Прес-служба У ДСНС в області