На Кіровоградщині розпочав свою роботу перший фронт-офіс поліції

30.08.2021

Оновленим поліцейським сервісом відтепер мають змогу скористатися громадяни, які звертаються до Кропивницького районного управління поліції.
Головна особливість його діяльності – якісна комунікація із громадянами, спрямована на швидке отримання необхідних послуг у зручних умовах.Фронт-офіс Кропивницького розташований на першому поверсі територіального підрозділу.

Як зазначив начальник Кропивницького районного управління поліції Андрій Гудіма, тут несуть службу поліцейські, що пройшли спеціальне навчання. Вони уточнюють у відвідувачів мету їх звернення, з місця контактують з колегами, до компетенції яких за напрямками діяльності належить питання заявника. Громадянам допомагають складати письмові звернення,  роз’яснюють норми чинного законодавства, спрямовують, з урахуванням належності, до інших державних органів, у разі, якщо підняте питання не відноситься до компетенції поліції. Та головна відмінність фронт-офісу від попереднього формату роботи зі зверненнями громадян – оперативність, надання допомоги, комунікація зі службами підрозділу, відкритість у діяльності поліцейських .

Сектор комунікації поліції https://kg.npu.gov.ua

Фото сайту https://kg.npu.gov.ua/