На Кіровоградщині розпочався літ і яйцекладка комах-шкідників

07.07.2021

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за результатами проведених обстежень повідомляє про початок льоту та яйцекладки стеблового (кукурудзяного) метелика та різноманітних совок, які наносять значну шкоду просапним, овочевим та іншим культурам. Тому землевласникам та землекористувачам необхідно звернути увагу на посіви та провести їх обстеження. При перевищенні економічного порогу шкодочинності (ЕПШ) варто провести захисні заходи.

Для боротьби з лускокрилими шкідниками радимо застосовувати біологічний метод, який є безпечним для навколишнього середовища та людини. На початку та в період масового відкладання яєць проводять випуск трихограми із застосуванням повторних прийомів через 5-7 днів.

До того ж використовувати трихограму економічно вигідніше, адже обробка 1 га посівів таким методом у декілька разів дешевша в порівнянні з хімічними обробками.

Застосування трихограми – це надійний захист посівів та екологічно чиста продукція. За детальнішою інформацією та консультацією звертайтесь до управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за телефоном: (0522) 32 12 21.

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області