На Кіровоградщині стартувала інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен»

14.09.2023

Кампанія ініційована Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України за підтримки Державного центру зайнятості та обласних військових адміністрацій і триватиме упродовж вересня – жовтня 2023 року.
Служба зайнятості надає переселенцям широкий спектр соціальних послуг з урахуванням їх можливостей, інтересів та професійного досвіду, зокрема:
-індивідуальне планування працевлаштування;
-пошук підходящої роботи та сприяння у працевлаштуванні;
-професійне навчання та надання ваучерів:
-надання грантів для створення або розвитку власної справи.
Мета кампанії – посилити комунікації між Державною службою зайнятості, органами влади та місцевого самоврядування, іншими інституціями, які опікуються внутрішньо переміщеними громадянами, заради ефективної інтеграції ВПО у громади, створення нових робочих місць для їх працевлаштування, стимулювання незайнятих громадян до пошуку роботи, а головне – підвищити рівень обізнаності ВПО про реалізацію активних програм сприяння зайнятості населення.
Докладніше про основні програми та послуги служби зайнятості для ВПО https://kid.dcz.gov.ua/