На Кіровоградщині стартував фотоконкурс до Дня Соборності

09.01.2020

Про це йдеться на сайті gre4ka.info. Обласний фотоконкурс до Дня Соборності України: «Україна – це ми!» триватиме протягом січня. Про це повідомляють організатори – комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Учасниками конкурсу можуть бути учнівські колективи, гуртки, окремі вихованці, учні, слухачі закладів освіти, дитячих та молодіжних громадських організацій та інші. На обласний етап фотоконкурсу приймаються роздруковані на фотопапері чорно-білі та кольорові фотографії. Розмір фотографій 15×21 см. Фотографія має містити зображення за тематикою «Україна – це ми!». Фотографії забороняються наклеювати на будь-яку основу. Роботи мають відображати тему конкурсу і не порушувати авторські права. На конкурс приймаються тільки якісні, авторські фотографії, зроблені власноруч. Заборонено використовувати матеріали з інтернету та інших джерел. Фотороботи переможців конкурсу будуть брати участь у Всеукраїнській фотовиставці до Дня Соборності України: «Україна – це ми!». Фотороботи надсилайте до 23 січня на адресу комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»: 25009, м. Кропивницький, вул. Соколівська, 2.

Докладніше в розділі На Кіровоградщині стартував фотоконкурс до Дня Соборності — Інформаційний портал Кіровоградщини – Гречка – Новини Кропивницький на сайті gre4ka.info та на сайті Комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» http://tourist.kr.ua/…/761-pro-provedennya-oblasnogo-fotoko…