На Кіровоградщині стартував конкурсний відбір бізнес-проєктів суб’єктів малого та середнього підприємництва

25.09.2023

Для кого? Для підприємців малого (у т.ч. мікро) та середнього бізнесу, які офіційно зареєстровані та здійснюють підприємницьку діяльність на території Кіровоградської області, зокрема, і з числа тих, що перемістилися із територій де ведуться бойові дії та/або є загроза бойових дій, тимчасово окупованих територій.
На зворотній основі безвідсотково терміном до 3-х років, для впровадження інвестиційних бізнес-проєктів за принципом мікрокредитування:
 до 500 тис. грн. – для діючого бізнесу;
 до 100 тис. грн. – для новоствореного підприємства чи ФОП (стартап).
На безповоротній основі – на часткову компенсацію банківських відсотків за кредитами, отриманими на інвестиційні цілі, у розмірі 100 відсотків облікової ставки Національного банку України, але не більше 100 тис. грн./рік.
Обов’язковою умовою надання фінансової підтримки на зворотній основі є фінансовий внесок суб’єкта малого та середнього підприємництва (далі – МСП) у розмірі не менше 25% витрат на реалізацію інвестиційного бізнес-проєкту за рахунок власних ресурсів (окрім МСП, що перемістилися із територій, де ведуться бойові дії та/або є загроза бойових дій).
Детальні умови конкурсу
Дедлайн для подання заявок: 20 жовтня 2023 року
Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області: 25006, м. Кропивницький,
вул. Тараса Карпи, 84, к. 417