На Кіровоградщині запрацювала Аграрна рада при облдержадміністрації

17.03.2021

На Кіровоградщині за ініціативи голови ОДА Андрія Назаренка та з метою посилення комунікації з сільгоспвиробниками запрацювала Аграрна рада при облдержадміністрації. Її перше засідання відбулося 16 березня в селі Созонівка на базі Інституту сільського господарства степу НААН України. «Я за постійний діалог влади і бізнесу. У нас із вами одна мета – працювати на розвиток Кіровоградщини. Ви як бізнес формуєте бюджети, ви створюєте робочі місця, але найголовніше – від вас залежить продовольча безпека!», – звернувся до аграріїв голова облдержадміністрації Андрій Назаренко.
Він додав, що готовий максимально оперативно включатися в проблеми аграріїв і працювати над їхнім вирішенням. Спільно з науковцями та аграріями проаналізували стан посівів озимих культур та підготовку до весняно-польових робіт. До складу ради увійшли 80 сільгоспвиробників. Співголовою ради аграрії обрали Ольгу Голобородько – очільницю громадської організації «Кіровоградська обласна рада сільськогосподарських підприємств».
За матеріалами пресслужби ОДА