На платформі е-Ветеран створено Єдину базу знань для ветеранів та їхніх сімей

04.01.2024

Для уніфікації освітніх послуг для ветеранів війни та членів їхніх сімей на веб-платформі е-Ветеран створено Єдину базу знань для ветеранів та їхніх сімей. Про це інформує АрміяInform  з посиланням на Мінветеранів.

На платформі е-Ветеран можна знайти відповіді на нагальні питання щодо послуг з професійної адаптації, підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, працевлаштування, які реалізуються в межах бюджетних програм Мінветеранів, Міносвіти, Мінекономіки, Державного центру зайнятості.

«Також тут можна дізнатись, які є гарантії та пільги для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю, членів їхніх сімей щодо надання послуг з професійної адаптації, повної або часткової оплати навчання за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, отримання ваучеру на навчання (підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації), грантів для створення або розвитку ветеранського бізнесу тощо», — йдеться в повідомленні.

Як повідомляла АрміяInform, триває набір для участі в експериментальному проєкті щодо запровадження Інституту помічника ветерана. Заявку на участь можна подати на платформі е-Ветеран.