На території області продовжує діяти “зелений” рівень епідемічної небезпеки

До уваги жителів та суб’єктів господарювання Великосеверинівської ОТГ!
21 вересня відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На території Кіровоградської області продовжує діяти “зелений” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та продовжують здійснюватися наступні протиепідемічні заходи та обмеження: дотримання соціальної дистанції, масочного режиму, проведення дезінфекції суб’єктами господарювання та населенням в громадських будинках і спорудах, закладах торгівлі, громадського харчування, в громадському транспорті, здійснення перевезень пасажирів в кількості не більшій, ніж кількість місць для сидіння, проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю не більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), а також діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі або залі, дотримання умов самоізоляції.
На території області забороняється проведення дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо); відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID -19 перебуває більше ніж 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти.

Для зупинення розповсюдження коронавірусної інфекції та уникнення переходу області до жовтої зони, закликаємо жителів та суб’єктів господарювання громади дотримуватися протиепідемічних заходів та карантинних обмежень. Бережіть себе та будьте здорові!