На Вступ.ОСВІТА.UA опубліковані перші пропозиції для вступників

18.06.2024

На сайті Вступ.ОСВІТА.UA опубліковані перші пропозиції закладів освіти для цьогорічних вступників. Наразі на сайті розміщено понад 20,5 тисяч конкурсних пропозицій від закладів вищої та фахової передвищої освіти

У конкурсних пропозиціях, на які вступники зможуть подавати заяви про вступ, зазначаються назва спеціальності, факультету, закладу освіти, вимоги до вступників та інші особливості.

Очікується, що для цьогорічних абітурієнтів закладами вищої освіти буде запропоновано більше 50 тисяч конкурсних пропозицій на магістра, бакалавра та фахового молодшого бакалавра.

Конкурсні пропозиції додаватимуться до сайту  Вступ.ОСВІТА.UA щоденно протягом червня 2024 року.

Внесення основних конкурсних пропозицій до закладів фахової передвищої освіти триватиме до 24 червня, небюджетних – до 28 червня.

Внесення відкритих, фіксованих та небюджетних конкурсних пропозиції до закладів вищої освіти, триватиме до 28 червня.

Майбутні вступники до закладів фахової передвищої або вищої освіти вже зараз можуть починати вибирати майбутню спеціальність та заклад, де вони її здобуватимуть.

Починаючи з 29 червня, внесення будь-яких конкурсних пропозицій буде неможливим, а відтак заклади зможуть створювати тільки небюджетні конкурсні пропозиції.

Скориставшись сервісом пошуку спеціальностей, зацікавлені користувачі можуть знайти спеціальності за певними параметрами. Зокрема, сайт надає можливість шукати спеціальності з певними конкурсними предметами чи випробуваннями, за різними формами навчання, різними підставами вступу, наявністю бюджетних місць тощо.

Освіта.ua