Нагадуємо про заборону використання та продаж піротехнічних засобів

25.12.2023

Увага! Великосеверинівська сільська рада напередодні свят нагадує суб’єктам господарювання усіх форм власності, що здійснюють підприємницьку діяльність, та жителям громади про недопущення продажу, розповсюдження та використання петард, феєрверків, салютів та інших піротехнічних виробів класів F2, F3 та F4 на території громади під час проведення розважальних заходів, будь-яких інших заходів, а також для власних потреб.
Звертаємо увагу, що в Україні з 6 листопада 2023 року вступив у дію законі № 7438 «Про внесення змін до деяких законів України щодо використання та обігу піротехнічних виробів».
Згідно із Законом відтепер в Україні заборонено:
– використання феєрверків (піротехнічних виробів, призначених для використання під час розважальних заходів) класів F2, F3, F4;
– продаж та/або передача будь-яким способом феєрверків класів F2, F3, F4;
– продаж та/або передача будь-яким способом феєрверків класу F1, особам, які не досягли 16-річного віку.
Разом з тим, заборона не поширюється на використання піротехніки Збройними Силами України, Національною поліцією та аварійно-рятувальними службами.
Ознайомитись із Законом можна за посиланням http://surl.li/mxoxm
Будьте відповідальними!