Наймасштабніший проект The LEGO Foundation та Уряду

06.06.2018

лего

Усі перші класи в Україні, що навчатимуться з 1 вересня 2018 року, безкоштовно отримають набори LEGO, які допоможуть впроваджувати ігрові та діяльнісні методи навчання в освітній процес. Відповідний Меморандум про взаєморозуміння було підписано між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation.
The LEGO Foundation безкоштовно забезпечить наборами усі перші класи протягом 2018-2019 року. Також компанія допомогає педагогам опанувати методики для ефективного використання конструкторів у навчанні.
Міністерство освіти і науки опублікувало методичні посібники з використання конструкторів LEGO та методики “Шість цеглинок” у початковій школі. Цей посібник містить вправи та ігри, спрямовані на формування ключових компетентностей у дітей початкової школи. Вправи та завдання посібника можна легко інтегрувати в освітній процес початкової школи, оскільки вони ґрунтуються на діяльнісному та ігровому підходах.
Дітей вчитимуть алгоритмічно мислити, домовлятися та досягатися компромісів, експериментувати та аналізувати результати. Вчитимуться розуміти прості математичні моделі та використовувати їх для вирішення проблемних завдань, робити і перевіряти припущення, зосереджуватися, бути ініціативними, працювати командно складаючи свої цеглинки в одну побудову, тощо.
Ці набори допоможуть дітям опановувати матеріал інтерактивно і цікаво, а вчителі матимуть більше можливостей стимулювати дітей до навчання у більш цікавий та належний для цієї вікової групи спосіб.
Заклади загальної середньої освіти отримають два види набору LEGO: «Six Bricks» («Шість цеглинок») та «Play Box».
Джерело:http://www.kr-admin.gov.ua