Напишіть сьогодні близькій людині, яка захищає Україну

06.12.2023

Що сказати сьогодні захисникам і захисницям? Як підбадьорити, подякувати, не бовкнути зайвого? Просто відкиньте всі кліше і скажіть, що у вас на думці, головне – від чистого серця. Скажіть, що любите, що думаєте про людину, що сумуєте і чекаєте вдома. Подякуйте за мужність і витримку. Скажіть, що пишаєтеся нею.

Віримо в ЗСУ!

За матеріалом Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді Оленою Зеленською, яка реалізується завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт. Зміст матеріалів кампанії є винятковою відповідальністю ГО «Безбар’єрність» i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США. Сприяння у виготовленні та поширенні інформаційно-просвітницьких матеріалів надали Міжнародна організація з міграції (IOM Ukraine), рекламний холдинг Megapolis, благодійний фонд BGV.

Більше – на www.howareu.com