Нарада з керівниками фермерських господарств та агропідприємств

20180524 101814

Сьогодні  відбулася  нарада з  керівниками фермерських  господарств та  агропідприємств на  якій  розглядалися питання щодо аналізу сплати податків фермерськими господарствами та  агропідприємствами  у І  кварталі поточного року, дотримання  норм законодавства  в  частині  детінізації  заробітної  плати, гарантії  найманих працівників , виконання  плану обласних заходів з поліпшення  стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2014-2018роки, отримання дозволів  на виконання робіт підвищеної небезпеки,  тощо.

20180524 110832

Були запрошені фахівці з Управління Держпраці у Кіровоградській області :  начальник відділу з питань додержання законодавства про працю,
зайнятість та інших нормативно-правових актів – Ганна Масловська ; начальник відділу організації державного та ринкового нагляду, надання адмінистративних послуг – Ольга  Середа та начальник  відділу нагляду в АПК та СКС – Ірина Чирва-Репетир, а також начальник Кіровоградського  відділення Кропивницької ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській  області – Оксана Якименко.  Було  розглянуто  питання  протирейдерної  оборони  та як  реагувати фермерам  при рейдерському захоплені господарств про це  розповів  Віталій Береговий  – голова Аграрної самооборони України у Кіровоградській області.

Учасники наради подякували  фахівцям відповідних установ за надану вичерпну та змістовну інформацію.