Національний конкурс «Благодійна Україна-2023»

25.01.2024

Триває  прийом заявок на  Національний конкурс  БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА-2023» – «БЛАГОДІЙНІСТЬ НА ЗАХИСТІ УКРАЇНИ».
Асоціація благодійників України та Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» оголошують 17-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2023». Вдруге за свою історію, конкурс проходитиме під девізом «Благодійність на захисті України».
У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, волонтерські, благодійні та громадські організації, молодіжні об’єднання, представники медіа, соціально відповідальний бізнес та інші – всі, хто надавали благодійну чи волонтерську допомогу задля вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2023 року.
 Цього року заявки на конкурс приймаються у 21 колективну, 3 індивідуальні та 3 спеціальні номінації. Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно заповнити заявку та разом з додатковими матеріалами надіслати її на електронну адресу Національного конкурсу «Благодійна Україна» до 30 квітня 2024 року.
 Кожна подана на конкурс заява буде оцінена незалежною Національною експертною радою конкурсу. У кожній із 27-ми номінацій визначатиметься по три лауреати конкурсу, переможці будуть оголошені на церемонії нагородження, що відбудеться в червні 2024 року у Києві. Відзнака переможця Національного конкурсу «Благодійна Україна» – диплом та унікальна бурштинова статуетка «Ангел добра». Лауреати, які посядуть друге та третє місце нагороджуються спеціальними дипломами.
 Умови участі у конкурсі, перелік номінацій, конкурсна заявка за лінком на сайті конкурсу: https://blagoukraine.org/news/blago_konkyrs_2023-1980.html
Заявки надсилати на поштову скриньку   konkurs@blagoukraine.org