Науково-практична конференція до 100-річчя В.Сухомлинського

Slide 0

18 травня 2018 року відбулася науково-практична конференція до 100-річчя В.Сухомлинського з проблеми: «Сучасні освітні акценти реалізації впровадження педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського в освітній процес в закладах освіти ОТГ» на базі комунального закладу «Великосеверинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Позашкільний центр». На Конференцію були запрошені педагоги Соколівської ОТГ та Первозванівської ОТГ.

Учасники Конференції поділилися досвідом впровадження педагогічних ідей В.О. Сухомлинського в роботі з дітьми дошкільного віку, виховання громадянина-патріота та ін. Особливо цікавими доповідями були Серби Т.С., учитель КЗ «Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, Позашкільний центр» Великосеверинівської ОТГ на тему: «Соціально-психологічний театр як шлях формування творчих здібностей та самоідентифікації особистості у світлі ідейної парадигми В.Сухомлинського» та Шовенко В.О., учитель Соколівської ОТГ на тему: «Актуальність ідей В.О. Сухомлинського в контексті Нової української школи» та ін.

Учасники Конференції отримали сертифікати, а найцінніше – педагоги поповнили свою творчу лабораторію новими ідеями, що сприятиме підвищенню їх професійної компетентності в умовах реалізації освітніх послуг НУШ.

Джерело:http://osvita.ucoz.net/