Навічно в пам`яті

28.10.2017

Звернення сільського голови Сергія Левченка з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників

Дорогі ветерани Другої світової війни,працівники фронту і тилу,вдови та діти війни, жителі громади!

73 роки віддаляє нас від Дня, коли  українська земля була остаточно звільнена від фашистських загарбників. Всі ми, молоді й старі, пишаємося подвигом визволителів нашої країни. В цей день ми висловлюємо слова глибокої вдячності та  уславлюємо ветеранів,  всіх тих,  хто боронив Батьківщину від страшного ворога, відвойовував українські землі та наближав День Перемоги. Ми складаємо глибоку шану всім, хто самовіддано працював у тилу та  на своїх плечах піднімав  країну з руїн. Ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих, які ціною свого життя захистили світ від фашистської чуми. Пам’ять про цей подвиг ми маємо берегти та передавати нашим дітям і онукам. Від імені депутатського корпусу та працівників виконавчого апарату сільської  ради щиро вітаю всіх жителів громади  із Днем  визволення України від німецько-фашистських загарбників. Доброго вам здоров’я і довголіття. Нехай спільними зусиллями утверджується в нашому суспільстві мир, злагода, віра в добрий завтрашній день України.

Сільський голова  Сергій Левченко