Не створюйте стихійних сміттєзвалищ!

17.09.2017

Великосеверинівська сільська рада звертається до мешканців щодо обов’язкового наведення порядку на власній і прибудинковій території, територіях підприємств, організацій, установ. Але разом з цим є ще одне дуже проблемне питання – стихійні сміттєзвалища.

Частина мешканців скидає на купи обрізане гілля з дерев, листя, побутові відходи на узбіччях доріг, біля власних домогосподарств та на інших територіях загального користування. А це є грубим порушенням Правил благоустрою території Великосеверинівської сільської ради, затверджених рішенням Великосеверинівської сільської ради від 06 сячня 2012 року № 389 (далі-Правила).

Створення стихійних сміттєзвалищ, складування обрізаного гілля з дерев, листя, відходів будівельних матеріалів та іншого сміття на територіях загального користування, зокрема на узбіччях доріг, біля власних домогосподарств, підприємств, установ, організацій, суворо заборонено!

Для вирішення проблеми утворення стихійних звалищ та з метою утилізації вищевказаних відходів сільська рада пропонує мешканцям домогогосподарств:

  1. Придбати пакети для сміття в торгових точках населених пунктів сільської ради, для послідуючого його вивезення працівниками ЖКП «Северинпарксервіс». Вивезення сміття підприємством здійснюється щосереди.
  2. Також нагадуємо про заборону спалювання листя, гілок, побутових, промислових та інших відходів на території домоволодінь, парків, скверів, садів, рекреаційних зон та майданчиків, на прибудинкових територіях, територіях будівель та споруд інженерного захисту та інших не відведених для цього місцях.

Шановні мешканці!

Переконливо просимо Вас не створювати стихійних сміттєзвалищ, не виносити обрізане гілля з дерев, листя, відходи будівельних матеріалів та інше сміття на територію загального користування та не здійснювати його спалювання.

За порушення  Правил, передбачена адміністративна відповідальність за ст. 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», яка передбачає накладення штрафу на порушника в розмірі 1360,0 грн.

При виявленні фактів скидання сміття, створення стихійних сміттєзвалищ на територіях загального користування, на узбіччях доріг, біля домогосподарств, підприємств, установ, організацій та осіб, які вчиняють такі дії, просимо звертатися до  інспектора з благоустрою Великосеверинівської сільської ради за адресою:

с. Велика Северинка, вул. Миру,1

або за тел.(066)309-15-73

Бак Олександр Юрійович