НМТ-2023: потенційні учасники тестування можуть виконати завдання з англійської мови

22.03.2023

21 березня 2022 року оприлюднено онлайновий тест з англійської мови на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти за посиланням

Як під час проходження демонстраційного тесту, так і на реальному тестуванні можна вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи іншого завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи – отримати результат тестування з цього предмета.

Якщо учасник має повільний інтернет або не має можливості працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером / із планшетом / телефоном, демонстраційний варіант тесту  з англійської мови доступний для завантаження на електронний пристрій. Рекомендовано виконати завдання і звірити відповіді із правильними.

У тестах з іноземних мов на реальному тестуванні не буде завдань з відкритою формою відповіді, як не буде і завдань з аудіювання. Український центр оцінювання якості освіти розвиває власну тестову платформу, тож у майбутньому подібні завдання обов’язково стануть доступними і на ній.

Нагадуємо, УЦОЯО вже підготував демонстраційні варіанти завдань з обох предметів обов’язкового блоку НМТ: з української мови , математики, історії України  та фізики

Урядовий портал