Нові ідеї у розвитку громад

14.10.2017

12 жовтня 2017 року у рамках  проекту «Креативні  польські  органи  місцевого  самоврядування   для   українських  громад-самоврядна  сфера  в  публічній  дипломатії», відбувся  семінар на якому  були  розглянуті  питання  щодо досвіду децентралізації   влади  в Польщі  та  її  наслідки  для  розвитку  гмін  та  регіонів. Ведучими експертами  були  Максим Голось – староста Прушковського  повіту, Даміан Малецкі – керівник відділу промоції  міської  публічної  бібліотеки ім..Станіслава Гроховяка  в м.Лешно, а також Павел Ментельскі та Ярослав Біттель. Від  Великосеверинівської об’єднаної  територіальної  громади прийняли  участь керуюча справами виконавчого  комітету, начальник  загального  відділу Ольга Губська та головний  спеціаліст  фінансово-економічного відділу Тетяна Баландюк.