Новорічне привітання сільського голови Сергія Левченка

Новий рік

Шановні жителі Великосеверинівської громади!

Відходить у минуле 2018 рік… Він був для всіх нас не лише роком випробувань, а й роком нового досвіду, знань і життєвої мудрості. У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для наших родин, для нашої громади. Чи справдяться наші сподівання – залежить від кожного з нас – від нашої відповідальності, позиції  та  щоденної  праці. То ж нехай Новий рік прийде до вас лише з радістю та буде щедрим на втілення планів і сподівань.

Дорогі земляки! Від себе особисто та виконавчого апарату сільської ради  щиро вітаю всіх вас та ваші родини з Новим роком і Різдвом Христовим! Нехай рік, що настає, принесе стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на краще, стане сприятливим для втілення усіх благих справ на користь нашої територіальної громади. Бажаю усім міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, життєвих гараздів, бадьорого настрою і творчої наснаги! Нехай в кожен дім прийдуть мир, щастя та благополуччя! А всі добрі починання і звершення хай  об’єднаються у новому  році заради майбутнього нашої громади та  України!

З повагою, сільський голова  Сергій Левченко