Новий навчальний рік у школах розпочнеться в День знань

17.08.2022

Про це, під час селекторної наради повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет. За його словами, освітній процес у 2022-2023 навчальному році розпочнеться 1 вересня і триватиме до 30 червня 2023 року.

За словами начальника ОВА Андрія Райковича Кіровоградщина активно готується до навчального року. Під особливою увагою – безпекові питання. 46 % укриттів у закладах освіти уже перевірені спеціалістами і готові, у разі необхідності, прихистити учасників навчального процесу.

Разом з тим, начальник Кіровоградської ОВА наголошує, батьки матимуть вибір – віддавати дитину на офлайн навчання чи залишити вдома на дистанційці. Також педагогічна рада кожної школи сама визначатиметься з тривалістю і структурою навчального року, тижня (п’ять чи шість днів), дня, занять і відпочинку.