Новий спосіб отримати COVID-сертифікати

COVID-документи тепер можна створити у Центрах надання адміністративних послуг.

ЦНАП у кожній області України стали своєрідними центрами підтримки “Дії”, де українцям можуть допомогти згенерувати COVID-сертифікати.

Найбільше Центрів, які за наявності вільних місць допомагають українцям із додатком “Дія”, у Дніпропетровській, Харківській та Херсонській областях.

Нагадаємо, що згенерувати COVID-сертифікати можна в додатку і на порталі “Дія”.

У цьому додатку потрібно авторизуватися, натиснути “Послуги” та вибрати “COVID-сертифікати”. У меню вибрати “Отримати сертифікат” і дати згоду на передачу даних з Електронної системи охорони здоров’я в додаток.

Для отримання документа на порталі також потрібно авторизуватися. У меню “Послуги” вибрати пункт “Здоров’я” та “COVID19-сертифікат про вакцинацію”. Зазначимо, що на порталі потрібно також давати згоду на передачу даних ЄСЗ до “Дію”.

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України