Об’єднаємося заради порятунку планети від сміття та формування культури чистоти

16.09.2021

В Україні проходить найбільша екологічна акція осені “Побачив? Прибери” в рамках Міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання World Cleanup Day у 2021 році. Організатор в Україні – Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it, Ukraine
Формати прибирань різні:
 Колективні прибирання з сім’єю друзями чи колегами на одній із локацій. За такої форми кількість учасників у групі має бути обмежена, а площа – достатньо велика для дотримання соціальної дистанції.
 Індивідуальні прибирання вибраної вами забрудненої зони.
 Цифрове очищення. Нову форму прибирання можна реалізувати в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.
 Картографування. Встановлюйте безкоштовний мобільний додаток “EcoHike” та відмічайте забруднені й очищенні території.
Нагадуємо, що Великосеверинівська ТГ  долучилася  до Міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day».  Одна  із    локацій –  “територія Великосеверинівського ліцею”, 17 вересня о 12.30.
Об’єднаємося заради порятунку планети від сміття та формування культури чистоти.