Об’єднуємо зусилля на ефективну зайнятість

06.09.2017

Сьогодні голова об’єднаної територіальної громади Сергій Левченко зустрівся  із заступником  Кіровоградського обласного центру зайнятості Лілією Колесник  та  представниками  Кіровогадського міськрайонного центру зайнятості, які з робочим візитом відвідали Великосеверинівську сільську раду. На зустрічі були присутні секретар сільської ради Ганна Коломієць та заступник сільського голови, начальник фінансово-економічного відділу Олена Савченко.  Головна мета зустрічі –  обговорення шляхів подальшої співпраці та взаємодії у вирішенні питань зайнятості та надання соціальних послуг незайнятому населенню – жителям громади. Керівником обласного центру зайнятості було наголошено, що наразі  налагодження й розширення співпраці з об’єднаними територіальними громадами є пріоритетним завданням для служби зайнятості, а головною метою такої взаємодії є подолання безробіття на селі, розвиток малого підприємництва в сільській місцевості, сприяння легалізації зайнятості жителів громади. Також  представники центрів зайнятості проінформували про сучасні технології, які використовує служба зайнятості у своїй роботі: впровадження сервісу електронної реєстрації безробітних, який розміщений на порталі Державної служби зайнятості, створення електронного кабінету роботодавця, що дозволить співпрацювати з центром зайнятості на відстані тощо. В свою чергу сільський голова Сергій Левченко у руслі конструктивного діалогу акцентував увагу на необхідності вирішення таких питань як стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць; запровадження спільних заходів для забезпечення зайнятості в першу чергу соціально незахищених жителів сільської ради, демобілізованих учасників АТО; професійне навчання населення професіям, які користуються попитом на ринку праці,  тимчасова зайнятість шляхом  організації та проведення суспільно корисних для громади робіт, надання фахівцями центру зайнятості  консультацій жителям громади за місцем їх проживання. На завершення ділової зустрічі її учасники визначили шляхи подальшої співпраці служби зайнятості з територіальною громадою,   об’єднання зусиль на ефективну зайнятість жителів та розвиток громади.