Оголошено проведення електронного аукціону без умов з продажу об’єкта малої приватизації – окремого майна – будівель та споруд

12.12.2023

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях повідомляє, що відповідно до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» (із змінами), Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 №432 (із змінами), Регіональним відділенням в електронній торговій системі «Prozorro.Продажі» оголошено проведення електронного аукціону без умов з продажу об’єкта малої приватизації – окремого майна – будівель та споруд у складі: пожежне депо – літ. А, склад – літ. Б, гараж – літ. В, склад – літ. Г, склад ПММ – літ. Д, топкова – літ. Е, гараж – літ. Ж, сарай – літ. 3-34, сарай – літ. И, будівля ГДЗС – літ. К, вентиляційна – літ. К’, прохідна — літ. О, вбиральня — літ. М, учбова вишка – літ. И, огорожа – №1-4, замощення – І, за адресою: Кіровоградська обл., м. Олександрія, вул. Марії Козинець, 35, що знаходиться на балансі 2 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області (код за ЄДРПОУ 38127319), який відбудеться 26.12.2023. Стартова ціна на аукціоні – 85 672,04 гри (без урахування ПДВ).
Детальна інформація про зазначений вище електронний аукціон доступна на офіційному вебсайті Фонду державного майна України, в електронній торговій «Prozorro.Продажі» та порталі https://privatization.gov.ua/.