Оголошується конкурс на вакансію дільничного офіцера поліції на території сільської ради

20.07.2018

конкурс

До уваги жителів                                                Великосеверинівської сільської ради!

Великосеверинівська сільська рада повідомляє, що з метою створення безпечного простору, підвищення ефективності реагування на повідомлення громадян громади, забезпечення постійної поліцейської присутності та дієвої роботи дільничних офіцерів поліції на території сільської ради, Головним управлінням національної поліції в Кіровоградській області планується введення додаткової посади дільничного офіцера поліції для обслуговування території Великосеверинівської сільської ради.

З урахуванням необхідності забезпечення подальшого проведення відкритого конкурсу на вакансію дільничного офіцера поліції на території сільської ради просимо мешканців громади, які готові забезпечити порядок та спокій односельців і відповідають установленим критеріям набору до лав поліції (громадянство України, вік від 18 років, повна загальна середня освіта, відсутність судимості), звернутися до Великосеверинівської сільської ради з пропозицією своєї кандидатури в термін до 25 липня 2018 року.

Інформацію щодо процесу роботи на території громади можна отримати за телефоном 099-048-90-39 – Кравченко Михайло Васильович – заступник сільського голови з господарських питань та охорони праці.